Toggle navigation

Грилі та аксесуари Kamado Joe


Що може бути смачнішим і кориснішим за їжу, приготовану на вугіллі? А скільки невдач терпіли Ви, неправильно розрахувавши температуру жаровні? З керамічними грилями Kamado Joe Вас чекає виключно просте готування і бездоганно смачні блюда. Адже головна мета творця вугільних грилів полягає в тому, щоб люди могли насолоджуватися процесом створення їжі по максимуму.

 ugolnyie-grili_kamadojoe-1

Неповторні грилі

Продукція ТМ Камадо Джо – це досконале нове покоління грилів, що вигідно відрізняються від інших аналогів. Ергономічна конструкція продумана до дрібниць. Тут і правильної яйцевидної форми купол для смаження, і пневматична петля на кришці для зручності користування. Завдяки пневматиці кришку грилю здатна відкрити навіть дитина. Більше того, вбудований механізм фіксації дозволяє закріпити верхню частину під кутом, зручним для перевертаючи блюд.Така особливість характерна виключно для грилів цього бренду.

 ugolnyie-grili_kamadojoe-2

Унікальна комплектація

Окрім пневматичної системи, грилі мають інші «смачні» зміни.

  • 5-тилепестковая топка– поліпшена версія старої частини, яка підвищує в рази міцність конструкції.
  • Кришка воздуховода з 2017 року виготовляється з литого алюмінію, що дозволяє не боятися корозійних процесів. Важливо, що оновлений воздуховод дає можливість готувати навіть в негоду, оскільки укритий від зовнішньої дії.
  • Повстяне прокладення виготовляється з вогнетривкого скла і щонайтоншого металевого дроту.
  • Жароотсекатели – пристосування, що дозволяють одночасно готувати декілька різних блюд з різним часом приготування.

Довічна гарантія – міф або реальність?

Усім добре відомо, що при регулярній експлуатації внутрішні елементи з кераміки можуть псуватися і тріскатися. Бренд Kamado Joe завжди піклується про своїх покупців і без проблем міняє несправні деталі. Більше того, Ви можете розраховувати на своєчасну заміну довічно. Компанія настільки упевнена у своїх конструкціях, що пропонує кожному власникові вугільного грилю безстрокову гарантію на всі керамічні складові і аксесуари.

Таким чином, можна зняти багато питань потенційних покупців. Адже Вам пропонують унікальну можливість купити керамічний гриль, який завжди справно працюватиме. А для замовлення жаровні з чудовими характеристиками можна скористатися нашим он-лайн сервісом.